Blog Medyczny

Opisuje bóle i przypadłości z dziedziny urologii, fitness, podologii

Inne

Odsysanie tłuszczu z ciała

 

Te osoby, które chcą szybko pozbyć się nadmiaru tłuszczu powinny skorzystać z zabiegów, które na to pozwalają. Jednym z popularniejszych zabiegów stosowanych na całym świecie jest liposukcja, która przynosi bardzo pozytywne efekty. Jest to odsysanie tłuszczu z burza lub podbródka i uzyskuje się dzięki temu świetne efekty. Dzisiaj nowoczesne zabiegi wykorzystują laser, który działa bardzo szybko, nie powoduje bólu, a nawet poprawia jędrność skóry. Tłuszcz, który został usunięty można przeszczepić w inne miejsce. Może to być powiększenie piersi, pośladków czy wypełnienie bruzd na twarzy.

Jak działa laser na tłuszcz?

Wiązka lasera pozwala na podgrzewanie tkanki tłuszczowej, która jest rozpuszczona. W ten sposób można się w łatwy i bezbolesny sposób pozbyć tłuszczu. Wiele osób czuje z tego powodu dyskomfort, dlatego warto się poddać takiemu zabiegowi. Odsysanie odbywa się bez naruszanie naczyń krwionośnych, dlatego jest bezpieczne dla organizmu. Po wykonaniu takiego zabiegi nie ma krwawienia. Zabiegi dla poprawy komfortu można wykonywać przy znieczuleniu miejscowym. Rekonwalescencja po zabiegu jest bardzo krótka, co ma dla wielu osób bardzo duże znaczenie. Laser pozwala na uzyskanie o wiele lepszych efektów estetycznych, dlatego wiele osób poddaje się takim zabiegom.

Na jakich partiach ciała można wykonać zabiegi liposukcji?

Właściwie można to zrobić wszędzie tam gdzie tłuszczu mamy zbyt dużo. Najczęściej wybieranym miejscem jest brzuch oraz piersi. Można również zabiegi wykonywać na biodrach i udach. Jeśli mamy na bokach albo na plecach zbyt wiele tłuszczu to bez problemów można się będzie go pozbyć. Te osoby, które mają nadmiar tłuszczu w pod kolanami albo na ramionach również mogą wykorzystać zabieg. Jest to zabieg, który charakteryzuje się bardzo dużą skutecznością, dlatego osoby mające zbyt wiele tłuszczu powinny z niego skorzystać. Przekonają się, że nowoczesny laser jest w stanie zdziałać cuda. Koszty związane z zabiegiem są bardzo atrakcyjne biorąc pod uwagę uzyskane efekty. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *