Blog Medyczny

Opisuje bóle i przypadłości z dziedziny urologii, fitness, podologii

Inne

Liposukcja LipoLife 3G – zyskaj figurę o jakiej marzysz

Smukła, proporcjonalna sylwetka, pozbawiona nadmiaru tkanki tłuszczowej to marzenie niemal każdej kobiety. Niestety tylko nieliczne z przedstawicielek płci pięknej mogą szczycić się naturalnie perfekcyjnym ciałem. Zdaniem specjalistów z Medbeauty Aesthetic Clinic w Świdnicy, dobrym sprzymierzeńcem w walce o zgrabną figurę jest liposukcja LipoLife 3G. Co warto wiedzieć o tej procedurze?

Jak wygląda zabieg liposukcji LipoLife 3G?

Zabieg poprzedza konsultacja z lekarzem specjalistą (przeprowadza on wywiad z pacjentką i zleca wykonanie odpowiednich badań, jak np. morfologia z rozmazem, kreatynina, mocznik, lipidogram, EKG). Liposukcja LipoLife 3G polega na odessaniu tłuszczu i jego reimplantacji. Laser podgrzewa skórę do 43-45 stopni Celsjusza, dzięki czemu uzyskujemy napiętą skórę (tkanki zostają obkurczone) i nie musimy martwić się jej wiotkością po zabiegu. W trosce o maksymalny komfort pacjentek, liposukcja laserowa przeprowadzana jest w asyście anestezjologa (w znieczuleniu). Optymalna długość fali światła lasera – 1470 nm pozwala uzyskać wysokiej jakości komórki tłuszczowe o wysokim stopniu żywotności (na poziomie 95%), dzięki czemu mogą posłużyć do wymodelowana innego obszaru ciała. Zarówno odessanie nadmiaru tkanki tłuszczowej, jak i jej przeszczep w inny rejon jest przeprowadzane podczas jednego zabiegu. Przez kolejne 3-4 tygodnie po liposukcji zalecane jest noszenie odzieży uciskowej (zarówno w dzień, jak i w nocy). Należy również wstrzymać się od intensywnych ćwiczeń fizycznych na co najmniej 2 tygodnie. O wszystkich zaleceniach pozabiegowych poinformuje nas lekarz – należy bezwzględnie stosować się do jego wskazówek!

Efekty liposukcji – redukcja niechcianej tkanki tłuszczowej

Liposukcja LipoLife 3G to kompleksowa procedura, która pozwala skutecznie usunąć niechcianą tkankę tłuszczową oraz wykorzystać ją do modelowania innej partii ciała. Zapewnia wielowymiarowe ujędrnienie i wygładzenie skóry, która zostaje pobudzona do odnowy i regeneracji. Stanowi doskonałą alternatywę dla liposukcji mechanicznej – gwarantując szybszy powrót do formy i bardziej satysfakcjonujące efekty, które są widoczne po 4-6 miesiącach. Zwykle wystarczy przeprowadzenie tylko jednego zabiegu, aby móc cieszyć się proporcjonalną, smukłą i wymodelowaną sylwetką.

Komu polecana jest liposukcja LipoLife 3G?

Liposukcja laserowa to nowoczesny zabieg z zakresu medycyny estetycznej, dedykowany dla wszystkich dla osób, które zmagają się z miejscowo zlokalizowaną tkanką tłuszczową (np. w okolicy kolan, na brzuchu, czy na ramionach). Wskazaniem do zabiegu jest też brak proporcji w sylwetce (wynikających z miejscowo nagromadzonego tłuszczu). Technologia laserowa LipoLife 3G przynosi również fantastyczne rezultaty w leczeniu ginekomastii (przerostu gruczołu sutkowego) u mężczyzn. Co uniemożliwia poddanie się liposukcji?

Przeciwwskazania do liposukcji laserowej

Kto nie może skorzystać z rewolucyjnego zabiegu LipoLife 3G? Do podstawowych czynników wykluczających zalicza się:

  • ciąża i okres laktacji,
  • choroby nerek i wątroby,
  • zaburzenia krzepnięcia krwi,
  • epilepsja,
  • stwardnienie rozsiane,
  • zaawansowana cukrzyca,
  • schorzenia tarczycy,
  • ogólny zły stan zdrowia pacjentki.

Podsumowując, liposukcja LipoLife 3G to innowacyjna technologia, która pozwala pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej i przeszczepić ją (tzw. lipotransfer) w rejony wymagające uzupełnienia podczas jednego zabiegu! Jest znacznie mniej inwazyjna, niż tradycyjna liposukcja metodą mechaniczną i daje lepsze rezultaty, dodatkowo ujędrniając skórę.

Marzysz o kształtnych piersiach, likwidacji tzw. drugiego podbródka, wąskiej talii i smukłych ramionach? Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej na temat innowacyjnych zabiegów liposukcji LipoLife 3G? Kluczowe informacje dotyczące tej skutecznej metody redukującej zbędną tkankę tłuszczową z problematycznych partii ciała, znajdziesz na stronie internetowej: https://drkepa.com/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *