Blog Medyczny

Opisuje bóle i przypadłości z dziedziny urologii, fitness, podologii

Inne

Klinika depilacji laserowej Kraków

Klinika VESUNA działa prężnie na rynku medycyny estetycznej wiele lat i nadal cieszy się sporym zainteresowaniem wśród mieszkańców Małopolski. Bogaty wachlarz usług z pogranicza medycyny estetycznej oraz laseroterapii wzbudza zainteresowanie pośród kobiet jak i mężczyzn. Oferowane zabiegi nie tylko poprawiają wygląd, kondycję zdrowotną, ale przede wszystkim podwyższają samocenę pacjentów Kliniki VESUNA.

 

Klinika składa się z dwóch nowoczesnych Klinik Medycyny Estetycznej i Laseroterapii – przy ulicy Dobrego Pasterza 118C/LU11 oraz w biurowcu HEXAGON przy ulicy Zamkniętej 10 lok. 4.  Gabinety są wyposażone w sprzęt medyczny najnowszej generacji. Co w praktyce oznacza, że w trakcie zabiegów wykorzystuje się innowacyjne, a także bezpieczne technologie, co przekłada się na komfort pacjentów w trakcie zabiegu depilacja laserowa kraków.

Doświadczony zespół VESUNY stawia tylko na sprawdzone oraz przebadane preparaty, z polskimi, światowymi certyfikatami potwierdzającymi ich jakość.

 

VESUNA na bieżąco śledzi trendy, technologie, które pojawiają się na rynku. W efekcie Klinika może się pochwalić różnorodną ofertą zabiegów z pogranicza medycy estetycznej, laseroterapii, a także ginekologii estetycznej. Urządzenia medyczne z obu gabinetów posiadają certyfikaty CE i FDA.

 

Zespół VESUNY podchodzą indywidualnie do każdego pacjenta, bo to właśnie ich pacjent jest dla nich najważniejszy. Bezpośrednio przed zabiegiem mogą się oni zdecydować na profesjonalne konsultacje z doświadczonym personelem Kliniki. Nie da się ukryć, że konsultacje stwarzają niepodważalną okazję dobrania najlepszych zabiegów czy terapii dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów.

Podczas zabiegu, pracownicy Kliniki dokładają wszelkich starań, by zapewnić pacjentom najwyższy komfort, a przede wszystkim bezpieczeństwo, które Kliniki jest najważniejsze.

Radość na twarzach pacjentów, świadczy o ich zadowoleniu z efektu zakończonej kuracji czy zabiegu. Co motywuje Klinikę do działania. To sprawia, że personel nieustannie podnosi swoje umiejętności, uczestnicząc w różnych szkoleniach, śledząc trendy pojawiające się na wciąż rozwijającym się rynku medycyny estetycznej.

 

#depilacjalaserowakraków

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *