Blog Medyczny

Opisuje bóle i przypadłości z dziedziny urologii, fitness, podologii

Inne

Dom dla seniora

W pewnym momencie codzienne obowiązki takie jak praca oraz utrzymywanie domu zaczynają kolidować z opieką nad osobą starszą.

Jaki dom seniora wybrać?

Czas jest ograniczony, a nie wszyscy mogą sobie pozwolić na taką formę opieki. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem jest prywatny dom seniora https://lesnydomseniora.pl/ , który jest nowoczesną oraz całodobową placówką. Zapewnia opiekę osobom starszym, chorym oraz niepełnosprawnym. Standard wypoczynku stoi na bardzo wysokim poziomie, a ćwiczenia rehabilitacyjne odbywają się w niezwykle komfortowych warunkach. W ofercie dostępne są pobyty krótkoterminowe oraz stałe.

Wysoki standard

Wszystkie pokoje mają wysoki standard i wyposażone są w aneksy kuchenne oraz balkony. Na uwagę zasługuje również wykorzystanie nowoczesnego sprzętu rehabilitacyjnego oraz diagnostycznego, który jest stosowany w niewielu placówkach w kraju. W celu odzyskania sprawności fizycznej oraz podniesienia kondycji psychicznej zostało przygotowane SPA, które otacza piękna przyroda. Placówka została stworzona także z myślą o osobach niepełnosprawnych, dla których przygotowane są winy oraz inne udogodnienia. W pokojach mieszkalnych i częściach wspólnych nie występują żadne bariery architektoniczne. Leśny Dom Seniora umożliwi powrót do formy oraz pozwoli odzyskać utracone zdrowie.

Odpoczynek i regeneracja

Jest to bardzo przyjazne miejsce, wręcz idealne do odpoczynku i regeneracji. Rehabilitacja w takich warunkach jest warta każdej ceny. W celu poprawienia jakości życia można zdecydować się na pobyt stały. Dom opieki jest odpowiednio przystosowany do osób starszych i spełnia ich wszystkie potrzeby. W prywatnych domach seniora opiekunowie mogą indywidualnie zająć się każdą osobą, która potrzebuje pomocy. Żeby wysłać zgłoszenie, wystarczy wypełnić formularz rezerwacyjny na stronie internetowej. Możliwy jest również kontakt telefoniczny oraz listowny. W przypadku wystąpienia choroby każdy senior jest natychmiastowo objęty opieką lekarską oraz psychologiczną. Sprawność oraz stan pacjenta są oceniane dzięki specjalistycznym badaniom narządu ruchu. Dla mieszkańców zostały również przygotowane salony fryzjerskie oraz kosmetyczne, w których można zadbać o wygląd. Wiele aktywności odbywa się na świeżym powietrzu, a to z kolei wpływa dobrze na zdrowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *